Baseny kąpielowe

Realizacje

Basen skimmerowy zewnętrzny


Basen skimmerowy wykonany w niewielkich rozmiarach przystosowany do pływania pod przeciwprądem. Wielkość dostosowana została do miejsca pomiędzy skałą z jednaj strony, a skarpą z przepięknym widokiem na morze. Inwestorowi udało się wygospodarować miejsce na ten basen z systemem skimmerowym przy letniskowym domku we Włoszech.

Dawniej przydomowy basen był przejawem luksusu i niewiele osób mogło sobie na niego pozwolić, mimo że to zagospodarowanie architektury jest bardzo użyteczne i pozwala na zawsze efektywne i miłe spędzanie czasu w ciepłe dni lata. Obecnie inwestycja w tą przyjemność pojawia się w coraz większej liczbie domów, ze względu na wiele rozwiązań producentów, wśród których każdy może dostosować koszty według swoich możliwości.

Ekonomia domowego budżetu

Sama niecka do której wlewa się wodę by korzystać z błogich kąpieli, to jednak nie wszystko. Eksploatacja basenu wiąże się z wieloma obowiązkami i rozwiązaniami, które należy dokładnie przemyśleć, aby dostosować użyteczność do ekonomii gospodarstwa domowego.
Jednym z dylematów, przed którym stoją użytkownicy ogrodowych pływalni jest dobór rozwiązań, które zabezpieczą przed nadmiernym uciekaniem wody. Basen z systemem skimmerowym, jaki można znaleźć w naszej ofercie jest doskonałym wyborem do niecek o niewielkich rozmiarach, czyli takich, które najczęściej montujemy na prywatnych posesjach klientów.

“Zbieracze” które pomagają w gospodarce domowej

Skimmery są umieszczane na ścianach basenu i zbierają wodę z ich powierzchni. Ta następnie trafia do pompy cyrkulacyjnej, filtruje ją i ponownie wpuszcza do basenu. Rozwiązania skimmerów w naszych basenach pozwalają także na wyłapywanie większych zanieczyszczeń, które trafiają do wody, dlatego zastosowanie to jest bardzo uniwersalne i chwalone przez naszych klientów.

Dobra jakość, oraz użyteczność

System skimmerów, montowany w basenach jest uzależniony od ich wielkości, a ich ilość zależy od rozmiarów niecki. Całość zastosowania jest bardzo ekonomiczna, co procentuje w codziennym użytkowaniu basenów i korzystnie wpływa na budżet domowy. Powszechność tych rozwiązań sprawia, że są one także najtańsze w montażu i eksploatacji.

Basen z systemem skimmerowym jest znany szczególnie w sektorze prywatnym i jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych zastosowań, ponieważ oferuje doskonałą jakość w stosunku do ceny, zarówno w trakcie montażu, jak i późniejszej konserwacji.