Okrągłe jacuzzi ze stali nierdzewnej z hydromasażem z rynną przelewową ze szczelnie zespawanej stali nierdzewnej AISI 316 o gładko oszlifowanej powierzchni.  Wanna z hydromasażem  wyposażona jest w stopień wejściowy z poręczą oraz okrągłą ławkę dla 5 osób. Posiada wiele funkcji masaży powietrznych oraz wodnych na najważniejsze partie ciała. Spa idealnie nadaje się do ogrodu, użytku całorocznego.

 

 
Nie każdy umie pływać, ale większość osób lubi hydromasaże, które pozwalają odprężyć się rozluźnić mięśnie, a nawet ogrzać się po kąpieli w chłodnych wodach odkrytego basenu. Do tego celu może posłużyć spa, czyli wanna z dyszami do masażu wodnego.
 
 JACUZZI OKRĄGŁE – URZĄDZENIE DO MASAŻU WODNEGO
 
Okrągłe wanny do hydromasażu to obecnie podstawowe wyposażenie salonów SPA, basenów publicznych oraz Aquaparków. Nazwa tego urządzenia wywodzi się od nazwiska wynalazcy, włoskiego emigranta Jacuzzi, który zbudował i opatentował to urządzenie w Stanach Zjednoczonych na przełomie lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Jacuzzi okrągłe może być montowane w pomieszczeniach, zazwyczaj przy kompleksie basenów lub w ogrodzie, na tarasie czy specjalnie skonstruowanym podeście. Do jego sprawnego działania potrzebne jest podłączenie kanalizacji, wodociągu oraz prądu elektrycznego.
 
JACUZZI OKRĄGŁE ZE STALI NIERDZEWNEJ
 
W ostatnich latach popularne jest instalowanie jacuzzi w przydomowym ogrodzie – są to urządzenia wykonane z wysokojakościowej stali nierdzewnej, odpornej na wiele czynników zewnętrznych, trwałych i wizualnie eleganckich. Posiadają siedziska, dysze masujące oraz wygodne schodki z poręczami ułatwiającymi zejście do urządzenia. Mogą być używane w każdej porze roku, ponieważ woda w jacuzzi okrągłym jest podgrzewana do dowolnie wysokiej temperatury, a doskonale izolowane ścianki wanny nie pozwalają na jej zamarzanie nawet podczas dość niskich temperatur zimą. Z tego też względu, jacuzzi lepiej instalować w pobliżu wejścia do domu – użytkowanie zimą wiąże się z pokonaniem drogi do wnętrza budynku, na powietrzu o temperaturze dużo niższej niż woda w wannie.
 
JACUZZI OGRODOWE CAŁOROCZNE
 

Jacuzzi okrągłego nie należy instalować w pobliżu drzew i krzewów zrzucających na zimę liście – nadmiar zanieczyszczeń doprowadzi do częstej wymiany wody, a przy zlekceważeniu – do zatkania dysz wyrzucających wodę. Jeżeli przez dłuższy czas wanna będzie nieużywana, jej powierzchnię należy nakryć specjalnym pokrowcem, zapobiegającym wpadaniu zanieczyszczeń do wody.

Większość jacuzzi jest wpuszczanych w podłoże, więc lustro wody znajduje się na poziomie krawędzi wanny. Z tego powodu, po wejściu do wnętrza wanny woda przelewa się przez jej krawędzie. By uniknąć nadmiernych strat, wokół wanny montowana jest kratka, kryjąca rynnę przelewową za pomocą której wylewana woda trafia do zbiornika skąd jest zasysana pompą i filtrowana. Po oczyszczeniu trafia z powrotem do wanny.
System przelewowy minimalizuje straty wody, lecz gdy jest jej zbyt dużo, nadmiar trafia do kanału. Z tego też względu, wanna do hydromasażu musi mieć stały dostęp do wodociągu by uzupełnić brakują wodę, oraz do prądu elektrycznego – grzałka podgrzeje ją do wymaganej temperatury.

Domowe SPA na hotelowym poziomie

Strefa jacuzzi była do tej pory kojarzona z hotelowymi SPA lub publicznymi kąpieliskami, gdzie okupowane wanny nie stwarzały możliwości czerpania relaksu i intymności. Dzięki współczesnym zastosowaniom, prozdrowotna kąpiel w wodzie z bąbelkami możliwa jest w domowym zaciszu własnego ogrodu, dlatego coraz więcej osób decyduje się na montaż wanny na prywatnych posesjach.

Wodne lekarstwo w okrągłym spa

Nasze jacuzzi ogrodowe wykonywane ze stali nierdzewnej to doskonałe rozwiązanie dla osób prowadzących aktywny tryb życia, lub szukających ukojenia nerwów w strumieniach ciepłej wody. Publiczne wanny doskonale odnajdują się w realiach prywatnych posesji, ponieważ ich właściciele są świadomi dobrodziejstw, jakie niesie z sobą energetyzująca kąpiel z masażem, która pomaga w regeneracji tkanek i anulowaniu ewentualnego zmęczenia. Wiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że wszelkie dolegliwości można zwalczyć za pomocą dotyku intensywnego strumienia wody, a nasze produkty przenoszą strefę uzdrowisk i gabinetów terapeutycznych w domowe zacisze.

Impreza w wannie spa? Tylko z Lepsod!

Najczęściej spotykanymi formami są jacuzzi okrągłe, w których swobodnie mieści się 6 osób, dlatego jest to świetna alternatywa do spotkań towarzyskich. Nasze wanny z hydromasażem są gotowe do użytku zaraz po dostarczeniu i podłączeniu, dlatego użytkownik, dokonując inwestycji, w szybki i prosty sposób może cieszyć się wybranym produktem. Zakup jacuzzi do codziennego użytku to z pewnością kapitał, który służy przez lata i procentuje w postaci polepszenia samopoczucia, oraz walce z dotychczasowymi dolegliwościami. Przede wszystkim własna strefa komfortu pozwala cieszyć się relaksem i odpoczynkiem w samotności - bez przebywania w zatłoczonej w wannie z przypadkowymi pływakami.
Nasze baseny są łatwe w montażu, ale także utrzymywaniu czystości i konserwacji, dlatego użytkownicy nie muszą martwić się o trudności związane z zabezpieczaniem sprzętu i jego pielęgnacją. Ogrodowe jacuzzi to wybór, który wspiera zdrowie i dobre samopoczucie, dlatego zyskuje coraz większą liczbę zwolenników, kuszących się na relaks we własnym ogrodzie.